Cestovní pojištění VoZP ČR

Vaše nejlepší ochrana v zahraničí

Online sjednání

Online sjednání

24/7 z pohodlí domova
Nonstop asistence

Nonstop asistence

zajistí perfektní servis
Specialisté na sporty

Specialisté na sporty

co jinde nepojistíte

Připojištění znemožnění návratu z dovolené z důvodu umístění do karantény

Podmínky pojištění

 • Budete-li oprávněnou autoritou umístěni v zahraničí do karantény z důvodu nákazy onemocněním COVID 19 nebo z důvodu potenciální expozice nákazy COVID 19 (tj. setkali jste se s osobou, u které byla prokázána nákaza onemocněním COVID 19), budou Vám uhrazeny neočekávaně vzniklé náklady na ubytování a dopravu na zpáteční cestu až do limitu 15.000 Kč (ubytování) a 15. 000 Kč (náhradní doprava).
 • Pojistitel či asistenční služba může určit karanténní ubytování zcela dle svého uvážení a to v kategorii stejné nebo nižší, podle ubytování, které bylo po většinu doby pobytu v zahraničí plánováno.
 • Náklady na dopravu jsou omezeny na stejný způsob dopravy, která byla použita při cestě do plánovaného cíle pobytu, případně cenou odpovídající úrovně dopravy.
 • Pojištění se sjednává se spoluúčastí 10 %.
 • V případě umístění do karantény kontaktujte neprodleně asistenční službu, která Vám pomůže se zajištěním ubytování a náhradní dopravy.
 • Uchovejte všechny doklady související s umístění do karantény.
 • Pojištění se nevztahuje na umístění do karantény, o kterém bylo před započetím cesty známo, že ji bude nutno podstoupit a dále na umístění do karantény na území ČR.
 • Pojištění se nevztahuje na celoplošnou karanténu vyhlášenou místními úřady.
 • Pro smluvní ujednání COVID+ platí stejné Všeobecné pojistné podmínky, jako pro Vaši pojistnou smlouvu.
 •  Pojištění se sjednává jako pojištění škodové.
 • Cena  249 Kč na osobu.

Popis produktu

I při cestách do zahraničí je potřeba myslet na případná neočekávaná rizika. A nemusí se jednat jen o úraz. Stačí těžší chřipka a finanční rozpočet, plánovaný pro pobyt v zahraničí, vezme za své.

Nespoléhejte se pouze na české zdravotní pojištění a „modrou kartičku“. Každá země má svůj systém zdravotní péče a i v případě ošetření akutního problému můžete být vyzváni k zaplacení lékařského paušálu či jiné spoluúčasti na nákladech léčby. Cestovní pojištění VoZP ČR již od 9 Kč na den vám tyto starosti vyřeší.

V základní ceně cestovního pojištění VoZP ČR získáte více než 100 rekreačních sportů zdarma. Navíc jako jedni z mála na trhu nabízíme ochranu také pro adrenalinové sporty a extrémní sporty.

Toto pojištění je možné sjednat pouze pro pojištěnce Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra České republiky. Pokud nejste pojištěnec Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra České republiky, přejděte prosím sem.

Plánujete dovolenou letecky? Tak právě pro Vás máme připravenou službu Letový asistent, která ohlídá Váš let, pomůže se ztracenými, zpožděnými a poškozenými zavazadly a také poradí, jak vzniklé situace řešit.

Výhody produktu

 • běžné zimní i rekreační sporty bez přirážky
 • jsme specialisté na pojištění adrenalinových sportů a extrémních sportů
 • nová služba Letový asistent vám získá kompenzaci v případě zpožděného nebo zrušeného letu
 • samozřejmostí je pojištění léčebných výloh v případě teroristického útoku
 • nonstop asistenční služba EuroCenter Prague, s.r.o. na čísle +420 221 860 626
 • možnost sjednat si pojištění online na poslední chvíli z domova
 • ke každé online smlouvě zasíláme SMS s číslem smlouvy a kontaktem na asistenci

Pojistná rizika

V základní ceně Jako připojištění
Léčebné výlohy a asistenční služby
Repatriace zpět do ČR
Zubní ošetření
Pojištění občanské odpovědnosti
Pojištění zavazadel
Pojištění úrazu
Pojištění zranění zvířetem
Pojištění spoluúčasti na věci vypůjčené
Rekreační sporty
Adrenalinové sporty
Pojištění úrazu
Adrenalinové sporty
Extrémní sporty
Pojištění storna zájezdu
Pojištění domácích zvířat
Zásah horské služby

 • smlouva se sjednává na dobu určitou či neurčitou
 • platnost pojištění již od následujícího dne
 • minimální vstupní věk je 0 let
 • maximální vstupní věk není omezen

Přehled tarifů

Název tarifu Popis tarifu
E-Mini pojištění pro jednorázovou cestu do Evropy (včetně Egypta, Maroka, Tuniska, Turecka, Kypru a Izraele), léčebné výlohy a asistenční služby
E-Standard pojištění pro jednorázovou cestu do Evropy (včetně Egypta, Maroka, Tuniska, Turecka, Kypru a Izraele), kompletní ochrana (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost, pojištění zranění zvířetem)
E-Premium pojištění pro jednorázovou cestu do Evropy (včetně Egypta, Maroka, Tuniska, Turecka, Kypru a Izraele), kompletní ochrana (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost, spoluúčast na věci vypůjčené, pojištění zranění zvířetem), maximální limity plnění
W-Mini pojištění pro jednorázovou cestu do celého světa, léčebné výlohy a asistenční služby
W-Standard pojištění pro jednorázovou cestu do celého světa, kompletní ochrana (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost, pojištění zranění zvířetem)
W-Premium pojištění pro jednorázovou cestu do celého světa, kompletní ochrana (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost, pojištění zranění zvířetem), maximální limity plnění
Travel Mini celoroční pojištění pro opakované výjezdy do celého světa, maximální doba výjezdu je 45 dnů, léčebné výlohy a asistenční služby
Travel Standard celoroční pojištění pro opakované výjezdy do celého světa, maximální doba výjezdu je 60 dnů, kompletní ochrana (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost)
Travel Premium celoroční pojištění pro opakované výjezdy do celého světa, maximální doba výjezdu je 60 dnů, kompletní ochrana (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost), maximální limity plnění
CZ-Standard pojištění pro jednorázovou cestu po ČR, úraz, zavazadla, odpovědnost (nelze sjednat online)
CZ-Premium pojištění pro jednorázovou cestu po ČR, úraz, zavazadla, odpovědnost (nelze sjednat online)

 • smlouva se sjednává na dobu určitou či neurčitou
 • platnost pojištění již od následujícího dne
 • minimální vstupní věk je 0 let
 • maximální vstupní věk není omezen

Když se chystáte na dovolenou a plánujete si ji užít v zahraničí, to poslední, co byste chtěli řešit, jsou zdravotní komplikace a výdaje s nimi spojené. Ty mohou být bez správného cestovního pojištění dražší než celá dovolená. Případná neočekávaná rizika přenechte nám a vy můžete myslet jen na příjemné starosti. Naše cestovní pojištění vás totiž ochrání jak při úrazech, tak i při nemoci.

Jste rození sportovci a adrenalin vám není cizí? I pro vás máme řešení, jak si užívat extrémní sporty a zároveň být pojištěn, pokud by vše nedopadlo tak, jak má. Pojišťovna SV jako jedna z mála pojišťuje i adrenalinové sporty a extrémní sporty. Ať už jste fanoušci horolezectví, parašutismu, sjezdu divoké řeky nebo potápění, u nás si vhodné cestovní pojištění vyberete. Stačí si jednoduše najít váš oblíbený sport mezi našimi variantami.

Jestli máte hodně práce s plánováním a zařizováním nezbytných věcí na dovolenou a nestíháte přijít na pobočku VoZP ČR nevadí. Můžete si sjednat cestovní pojištění online v kteroukoliv denní i noční dobu z pohodlí domova. A ušetřený čas můžete využít například k balení věcí na dovolenou.

Nejen nemoci a úrazy mohou zničit zážitek z dovolené. S naším připojištěním se můžete vyhnout i nepříjemnostem jako je ztráta zavazadla nebo storno zájezdu.

V případě jakýchkoli nejasností se můžete obrátit na naši nonstop asistenční službu. Rádi vám s čímkoli poradíme a pomůžeme.

Nespoléhejte se tedy pouze na české zdravotní pojištění a „modrou kartičku“. Každá země má svůj systém zdravotní péče, a i v případě ošetření akutního problému můžete být vyzváni k zaplacení lékařského paušálu či jiné spoluúčasti na nákladech léčby. Cestovní pojištění již od 9 Kč na den Vám tyto starosti vyřeší.

Dokumenty k cestovnímu pojištění VoZP ČR

Dokument Platnost
Veřejný příslib k cestovnímu pojištění a situaci ohledně koronaviru s platností od 2.3.2020 Stáhnout
Všeobecné pojistné podmínky pro cestovní pojištění VoZP ČR s platností od 1.12.2018 Stáhnout
Všeobecné pojistné podmínky pro cestovní pojištění VoZP ČR Stáhnout
Informační dokument o pojistném produktu cestovní pojištění VoZP ČR s platností od 1.10.2022 Stáhnout
Informační dokument o pojistném produktu cestovní pojištění VoZP ČR s platností od 1.12.2018 Stáhnout
Informační dokument o pojistném produktu cestovní pojištění VoZP ČR Stáhnout