Cestovní pojištění SV

Online sjednání 24/7 z pohodlí domova

Online sjednání

Online sjednání

24/7 z pohodlí domova
Nonstop asistence

Nonstop asistence

Zajistí perfektní servis
Specialisté na sporty

Specialisté na sporty

Co jinde nepojistíte

I při cestách do zahraničí je potřeba myslet na případná neočekávaná rizika. A nemusí se jednat jen o úraz. Stačí těžší chřipka a finanční rozpočet, plánovaný pro pobyt v zahraničí, vezme za své.

Nespoléhejte se pouze na české zdravotní pojištění a „modrou kartičku“. Každá země má svůj systém zdravotní péče a i v případě ošetření akutního problému můžete být vyzváni k zaplacení lékařského paušálu či jiné spoluúčasti na nákladech léčby. Cestovní pojištění vám tyto starosti vyřeší.

V základní ceně cestovního pojištění SV získáte více než 100 rekreačních sportů zdarma. Navíc jako jedni z mála pojišťujeme adrenalinové sporty a extrémní sporty.

Výhody produktu

 • běžné zimní i rekreační sporty bez přirážky
 • jsme specialisté na pojištění adrenalinových sportů a extrémních sportů
 • služba Letový asistent vám získá kompenzaci v případě zpožděného nebo zrušeného letu
 • služba Technická asistence pomůže při poruše, havárii nebo repatriaci vašeho vozidla zpět do ČR (zajišťuje ÚAMK, a.s.)
 • krátkodobé pojištění vaší domácnosti v ČR vyřeší nenadále situace během vaší nepřítomnosti doma
 • zdarma nonstop asistenční služba EuroCenter Prague, s.r.o. na čísle +420 221 860 626
 • možnost sjednat si pojištění online na poslední chvíli před vycestováním
 • ke každé online smlouvě zasíláme SMS s číslem smlouvy a kontaktem na asistenci

Pojistná rizika

V základní ceně Jako připojištění
Léčebné výlohy a asistenční služby
Repatriace zpět do ČR
Zubní ošetření
Doprovázející osoba v případě hospitalizace
Pojištění občanské odpovědnosti
Pojištění zavazadel
Pojištění úrazu
Pojištění trvale obydlené domácnosti zdarma
Pojištění spoluúčasti na věci vypůjčené zdarma
Nemanuální pracovní činnost v zahraničí
Rekreační sporty
Adrenalinové sporty
Extrémní sporty
Pojištění storna zájezdu
Pojištění domácích zvířat
Zásah horské služby

 • smlouva se sjednává na dobu určitou
 • okamžitá platnost pojištění při platbě kartou online
 • minimální vstupní věk je 0 let
 • maximální vstupní věk není omezen

Připojištění COVID+ řeší znemožnění návratu z dovolené z důvodu umístění do karantény.

Podmínky pojištění

 • Budete-li oprávněnou autoritou umístěni v zahraničí do karantény z důvodu nákazy onemocněním COVID 19 nebo z důvodu potenciální expozice nákazy COVID 19 (tj. setkali jste se s osobou, u které byla prokázána nákaza onemocněním COVID 19), budou Vám uhrazeny neočekávaně vzniklé náklady na ubytování a dopravu na zpáteční cestu až do limitu 15.000 Kč (ubytování) a 15. 000 Kč (náhradní doprava).
 • Pojistitel či asistenční služba může určit karanténní ubytování zcela dle svého uvážení a to v kategorii stejné nebo nižší, podle ubytování, které bylo po většinu doby pobytu v zahraničí plánováno.
 • Náklady na dopravu jsou omezeny na stejný způsob dopravy, která byla použita při cestě do plánovaného cíle pobytu, případně cenou odpovídající úrovně dopravy.
 • Pojištění se sjednává se spoluúčastí 10 %.
 • V případě umístění do karantény kontaktujte neprodleně asistenční službu, která Vám pomůže se zajištěním ubytování a náhradní dopravy.
 • Uchovejte všechny doklady související s umístění do karantény.
 • Pojištění se nevztahuje na umístění do karantény, o kterém bylo před započetím cesty známo, že ji bude nutno podstoupit a dále na umístění do karantény na území ČR.
 • Pojištění se nevztahuje na celoplošnou karanténu vyhlášenou místními úřady.
 • Pro smluvní ujednání COVID+ platí stejné Všeobecné pojistné podmínky, jako pro Vaši pojistnou smlouvu.
 • Pojištění se sjednává jako pojištění škodové.
 • Cena 249 Kč na osobu

Přehled tarifů

Název tarifu Popis tarifu
E-Trip pojištění pro jednorázovou cestu do Evropy (včetně Egypta, Maroka, Tuniska, Turecka, Kypru a Izraele), léčebné výlohy a asistenční služby
E-TripALL pojištění pro jednorázovou cestu do Evropy (včetně Egypta, Maroka, Tuniska, Turecka, Kypru a Izraele), kompletní ochrana (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost, trvale obydlená domácnost, Letový asistent)
E-TripMAX pojištění pro jednorázovou cestu do Evropy (včetně Egypta, Maroka, Tuniska, Turecka, Kypru a Izraele), kompletní ochrana (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost, trvale obydlená domácnost, pojištění spoluúčasti na věci vypůjčené, Letový asistent), maximální limity plnění
W-Trip pojištění pro jednorázovou cestu do celého světa, léčebné výlohy a asistenční služby
W-TripALL pojištění pro jednorázovou cestu do celého světa, kompletní ochrana (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost, trvale obydlená domácnost, Letový asistent)
W-TripMAX pojištění pro jednorázovou cestu do celého světa, kompletní ochrana (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost, trvale obydlená domácnost, pojištění spoluúčasti na věci vypůjčené, Letový asistent), maximální limity plnění
W-Travel celoroční pojištění pro opakované výjezdy do celého světa, maximální doba výjezdu je 45 dnů, léčebné výlohy a asistenční služby
W-TravelALL celoroční pojištění pro opakované výjezdy do celého světa, maximální doba výjezdu je 60 dnů, kompletní ochrana (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost, trvale obydlená domácnost, Letový asistent)
W-TravelMAX celoroční pojištění pro opakované výjezdy do celého světa, maximální doba výjezdu je 60 dnů, kompletní ochrana (léčebné výlohy, asistenční služby, úraz, zavazadla, odpovědnost, trvale obydlená domácnost, pojištění spoluúčasti na věci vypůjčené, Letový asistent), maximální limity plnění
CZ-ALL pojištění pro jednorázovou cestu po ČR, úraz, zavazadla, odpovědnost (nelze sjednat online)
CZ-MAX pojištění pro jednorázovou cestu po ČR, úraz, zavazadla, odpovědnost, pojištění spoluúčasti na věci vypůjčené (nelze sjednat online)

 • všechny státy geografického území Evropy (Albánie, Andora, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Island, Itálie, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Malta, Moldavsko, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko – evropská část, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Vatikán, Velká Británie)
 • jejich vybrané ostrovy (Kréta, Sicílie, Sardinie, Korsika, Mallorca, Menorca, Ibiza, Kanárské ostrovy, Madeira, Azorské ostrovy, Země Františka Josefa, Jan Mayen, Špicberky, Hebridy, Shetlandy, Orkneje)
 • Egypt, Izrael, Kypr, Maroko, Tunisko a Turecko

 • všechny státy světa bez omezení vyjma ČR

Proč si sjednat cestovní pojištění

Když se chystáte na dovolenou a plánujete si ji užít v zahraničí, to poslední, co byste chtěli řešit, jsou zdravotní komplikace a výdaje s nimi spojené. Ty mohou být bez správného cestovního pojištění dražší než celá dovolená. Případná neočekávaná rizika přenechte nám a vy můžete myslet jen na příjemné starosti. Naše cestovní pojištění vás totiž ochrání jak při úrazech, tak i při nemoci.

Jste rození sportovci a adrenalin vám není cizí? I pro vás máme řešení, jak si užívat extrémní sporty a zároveň být pojištěn, pokud by vše nedopadlo tak, jak má. Pojišťovna SV jako jedna z mála pojišťuje i adrenalinové sporty a extrémní sporty. Ať už jste fanoušci horolezectví, parašutismu, sjezdu divoké řeky nebo potápění, u nás si vhodné cestovní pojištění vyberete. Stačí si jednoduše najít váš oblíbený sport mezi našimi variantami.

Jestli máte hodně práce s plánováním a zařizováním nezbytných věcí na dovolenou a nestíháte přijít k nám na pobočku, nevadí. Můžete si sjednat cestovní pojištění online v kteroukoliv denní i noční dobu z pohodlí domova. A ušetřený čas můžete využít například k balení věcí na dovolenou.

Nejen nemoci a úrazy mohou zničit zážitek z dovolené. S naším připojištěním se můžete vyhnout i nepříjemnostem jako je ztráta zavazadla, storno zájezdu nebo pojištění mazlíčků.

V případě jakýchkoli nejasností se můžete obrátit na naši 24 nonstop asistenční službu. Rádi vám s čímkoli poradíme a pomůžeme. A díky více než 25 letým zkušenostem nás žádná komplikace nezaskočí.

Nespoléhejte se tedy pouze na české zdravotní pojištění a „modrou kartičku“. Každá země má svůj systém zdravotní péče, a i v případě ošetření akutního problému můžete být vyzváni k zaplacení lékařského paušálu či jiné spoluúčasti na nákladech léčby. Cestovní pojištění Vám tyto starosti vyřeší.

Dokumenty k cestovnímu pojištění

Dokument Platnost
Veřejný příslib k cestovnímu pojištění a situaci ohledně koronaviru s platností od 1.10.2022 Stáhnout
Veřejný příslib k cestovnímu pojištění a situaci ohledně koronaviru s platností od 2.6.2020 Stáhnout
Veřejný příslib k cestovnímu pojištění a situaci ohledně koronaviru s platností od 2.3.2020 Stáhnout
Všeobecné pojistné podmínky pro cestovní pojištění s platností od 1.1.2023 Stáhnout
Všeobecné pojistné podmínky pro cestovní pojištění s platností od 1.10.2022 Stáhnout
Všeobecné pojistné podmínky pro cestovní pojištění s platností od 1.4.2019 Stáhnout
Všeobecné pojistné podmínky pro cestovní pojištění s platností od 1.12.2018 Stáhnout
Všeobecné pojistné podmínky pro cestovní pojištění s platností od 1.12.2016 Stáhnout
Všeobecné pojistné podmínky pro cestovní pojištění s platností od 1.1.2014 Stáhnout
Všeobecné pojistné podmínky pro cestovní pojištění s platností od 17.9.2012 Stáhnout
Všeobecné pojistné podmínky pro cestovní pojištění s platností od 1.6.2010 Stáhnout
Informační dokument o pojistném produktu cestovní pojištění s platností od 1.1.2023 Stáhnout
Informační dokument o pojistném produktu cestovní pojištění s platností od 1.10.2022 Stáhnout
Informační dokument o pojistném produktu cestovní pojištění s platností od 1.4.2019 Stáhnout
Informační dokument o pojistném produktu cestovní pojištění s platností od 1.12.2018 Stáhnout
Informační dokument o pojistném produktu cestovní pojištění s platností od 23.2.2018 Stáhnout
Seznam sportů, základních, riziko 1 a riziko 2 s platností od 1.10.2022 Stáhnout